Nemoci a zdraví přítomných i nepřítomných

Moderátor: vostrej cenzor

pavel.juza

Re: Nemoci a zdraví přítomných i nepřítomných

Příspěvekod pavel.juza » sob 21. lis 2020 20:48:44

Dominik píše:Pro jednodušší lidí bude vakcína zlo, protože jejím prostřednictvím chce Bill Gates očipovat lidi a ovládnout je a Soros to platí.

A tací jsou i tady na DF (a tím nemyslím Grafomana ani Ivana).
Medvědi, stromy ani stupně Celsia za vaše problémy nemohou.

pavel.juza

Příspěvekod pavel.juza » sob 21. lis 2020 20:52:04

Grafoman píše: co jim jen připadá trochu moc rychlý to ověření "bezvedlejšnosti" a trochu moc vysoká ta 90% účinnost.

1. Jsou země, kde to ověření bylo ještě mnohem rychlejší.
2. I kdyby ta účinnost nebyla 90 %, ale jen 50 %, pořád je to lepší než nic, a pořád je otázka, zda ta účinnost i pouhých 50 % není podstatně lepší než účinnost například zákazu nedělního prodeje nebo zákazu nočního vycházení.

Ivan

Příspěvekod Ivan » sob 21. lis 2020 21:05:22

pavel.juza píše:I kdyby ta účinnost nebyla 90 %, ale jen 50 %, pořád je to lepší než nic, a pořád je otázka, zda ta účinnost i pouhých 50 % není podstatně lepší než účinnost například zákazu nedělního prodeje nebo zákazu nočního vycházení.

A i kdyby ta "vedlejšopříznakovost" nebyla drobné, ale zásadní (když nemusí být pravda v jednom parametru, kdo zaručí pravdivost v tom druhém)?
Tobě sice netřeba připomínat, že ta účinnost lze ověřit mnohem snáze a hlavně mnohem rychleji než ta "vedlejšopříznakovost", ale jsou tu zjevně tací, kterým to naopak připomínat potřeba je.
Doba hájení debilních příspěvků už skončila.

pavel.juza

Příspěvekod pavel.juza » sob 21. lis 2020 21:14:17

Ivan píše: že ta účinnost lze ověřit mnohem snáze a hlavně mnohem rychleji než ta "vedlejšopříznakovost", ale jsou tu zjevně tací, kterým to naopak připomínat potřeba je.

To je v pořádku, že jsi to připomněl, ale prostě kromě vedlejších příznaků vakcíny tady máme i vedlejší příznaky kolapsu ekonomiky (které se zatím neprojevují naplno, ale přijdou), včetně pozitivních zpětných vazeb - čím horší ekonomická situace, tím horší podmínky pro léčení nemocných s koronavirem. Tady nejsme v situaci hledání ideálního řešení, ale v situaci hledání řešení, které má šanci být nejméně katastrofické.

Ivan

Příspěvekod Ivan » sob 21. lis 2020 21:22:00

Tak jistě, že NĚJAKÉ (zejména dočasné) vedlejší účinky akceptovat lze, resp. bude to nezbytné, většinou NĚJAKÉ vedlejší účinky má v podstatě každá vakcína.
Problém je jaxi v tom, že se zatím neví, JAKÉ KONKRÉTNÍ vedlejší účinky ta která proticovidová vakcína má. A ono napíchat ji 90 % populace, aby se třeba po pár letech zjistilo, že očkovaní nedokážou zplodit potomka, který bude v dospělosti schopen zplodit potomka, není až tak úplně optimální řešení (i když časem to covidovou pandemii a nejen jí vyřeší docela spolehlivě).
Doba hájení debilních příspěvků už skončila.

Ahmad Šáh Masúd

Příspěvekod Ahmad Šáh Masúd » sob 21. lis 2020 21:23:12

pavel.juza píše:
Ivan píše: že ta účinnost lze ověřit mnohem snáze a hlavně mnohem rychleji než ta "vedlejšopříznakovost", ale jsou tu zjevně tací, kterým to naopak připomínat potřeba je.

To je v pořádku, že jsi to připomněl, ale prostě kromě vedlejších příznaků vakcíny tady máme i vedlejší příznaky kolapsu ekonomiky (které se zatím neprojevují naplno, ale přijdou), včetně pozitivních zpětných vazeb - čím horší ekonomická situace, tím horší podmínky pro léčení nemocných s koronavirem. Tady nejsme v situaci hledání ideálního řešení, ale v situaci hledání řešení, které má šanci být nejméně katastrofické.

Oprava zjevně manipulativního příspěvu.
Žádné vedlejší (ani hlavní) příznaky kolapsu české (ani jiné) ekonomiky tu nemáme, protože nic takového tato pandemie způsobit nemůže. To bychom už viděli v první vlně na jaře. Kolaps ekonomiky (nějakého definovaného celku, například státu) nenastal (a ani nenastane) nikde. Dokonce ani v momentálně válčících zemích jako jsou např. Arménie, Ázerbájdžán nebo Afghánistán, které jsou na tom prachbídně i bez covidů.
احمد شاه مسعود
Autoban na toho šimpanze z Lesné!

pavel.juza

Příspěvekod pavel.juza » sob 21. lis 2020 21:34:07

Ivan píše: A ono napíchat ji 90 % populace, aby se třeba po pár letech zjistilo, že očkovaní nedokážou zplodit potomka, který bude v dospělosti schopen zplodit potomka, není až tak úplně optimální řešení .

To není. Kdyby to byla jediná alternativa, tak to už by asi bylo lepší tu nemoc nechat projít celou populací a prostě vzít na vědomí, že příslušné procento nemocných na to zemře.
Je otázka, do jaké míry by bylo vhodné se tomu snažit zabránit bez očkování za cenu například toho, že děti nebudou třeba 3 roky chodit do školy. Což zatím taky není úplně vyloučená varianta vývoje.

Grafoman
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Grafoman » sob 21. lis 2020 22:29:38

No, já to zatím (sobecky, uznávám) vidím tak, že se těch potřebnejch X procent ovočkovanejch dá dohromady i beze mne. A když si pro mne přijde do lesa kovidnice, tak mám holt SmolPachola - stejně už přesluhuju cca od roku 1992, kdy mi proletělo to rotující železo kolem hlavy...
Doba je vážná...

zdenek.hudec
Administrátor

Příspěvekod zdenek.hudec » sob 21. lis 2020 22:32:06

pavel.juza píše:
Grafoman píše: co jim jen připadá trochu moc rychlý to ověření "bezvedlejšnosti" a trochu moc vysoká ta 90% účinnost.

1. Jsou země, kde to ověření bylo ještě mnohem rychlejší.
2. I kdyby ta účinnost nebyla 90 %, ale jen 50 %, pořád je to lepší než nic, a pořád je otázka, zda ta účinnost i pouhých 50 % není podstatně lepší než účinnost například zákazu nedělního prodeje nebo zákazu nočního vycházení.

Velice rozumná řeč! :thumbup:
Vy, blbci, nepřete se spolu, spor uzavřete s noblesou!
A pak ať zapěje vůl volu: "Ach kde ti loňští blbci jsou?" (pfc!)

Milan_Z

Příspěvekod Milan_Z » ned 22. lis 2020 9:45:17

Grafoman píše:No, já to zatím (sobecky, uznávám) vidím tak, že se těch potřebnejch X procent ovočkovanejch dá dohromady i beze mne. A když si pro mne přijde do lesa kovidnice, tak mám holt SmolPachola - stejně už přesluhuju cca od roku 1992, kdy mi proletělo to rotující železo kolem hlavy...

Tak já to nechám potřebnějším. Ať se nechaj bodnout :D
Covidalarmisti ať si daj klidně nášup. Důležité je, aby to honě bolelo a vedlejší příznaky byly horší jak virus.
:)
Pro zdraví je třeba něco vytrpět.

jaloviec

Příspěvekod jaloviec » ned 22. lis 2020 10:35:08

Milan_Z píše:
Grafoman píše:No, já to zatím (sobecky, uznávám) vidím tak, že se těch potřebnejch X procent ovočkovanejch dá dohromady i beze mne. A když si pro mne přijde do lesa kovidnice, tak mám holt SmolPachola - stejně už přesluhuju cca od roku 1992, kdy mi proletělo to rotující železo kolem hlavy...

Tak já to nechám potřebnějším. Ať se nechaj bodnout :D
Covidalarmisti ať si daj klidně nášup. Důležité je, aby to honě bolelo a vedlejší příznaky byly horší jak virus.
:)
Pro zdraví je třeba něco vytrpět.

Že má po očkování plno lidí silnější reakce, je normální u všech vakcín.
Jinak, když očkování bude problém i v USA, tak u nás se tím tuplem bát nemusíte, že vám to bude někdo nutit.
I přes mnohé proklamace to tak momentálně s očkováním široké veřejnosti v USA vůbec nevypadá dobře. Kdo ví, kdy začne a kolik lidí se opravdu stihne proočkovat a kdy.
https://www.ctidoma.cz/zpravodajstvi/oc ... al-i-jasny
PRNIZB

Slídil

Příspěvekod Slídil » ned 22. lis 2020 12:02:56

pavel.juza píše:Takže až bude nějaké dostupné a otestované očkování, tak až budou obslouženi ti, kteří logicky musí mít přednost (rizikové skupiny, lékaři, učitelé a pod.), tak taky projevím zájem.

No,a druhá věc je ten očkovací pas. Samozřejmě že na všechno je zapotřebí nějaké lejstro. Pokud však už na to očkování půjdu a oni mi k tomu nabídnou lejstro, které usnadní některé činnosti, tak si ho asi vezmu, no proč ne.

Asi tak.

Ahmad Šáh Masúd píše:Žádné vedlejší (ani hlavní) příznaky kolapsu české (ani jiné) ekonomiky tu nemáme, protože nic takového tato pandemie způsobit nemůže. To bychom už viděli v první vlně na jaře. Kolaps ekonomiky (nějakého definovaného celku, například státu) nenastal (a ani nenastane) nikde.

Jo, tohle je nejlíp vidět od pultu releoffky v doprkanclu.
Neberte tak vážně, co sem píšu
Punk is not EET

Milan_Z

Příspěvekod Milan_Z » ned 22. lis 2020 12:07:25

Slídil píše:
pavel.juza píše:Takže až bude nějaké dostupné a otestované očkování, tak až budou obslouženi ti, kteří logicky musí mít přednost (rizikové skupiny, lékaři, učitelé a pod.), tak taky projevím zájem.

No,a druhá věc je ten očkovací pas. Samozřejmě že na všechno je zapotřebí nějaké lejstro. Pokud však už na to očkování půjdu a oni mi k tomu nabídnou lejstro, které usnadní některé činnosti, tak si ho asi vezmu, no proč ne.

Asi tak.

Ahmad Šáh Masúd píše:Žádné vedlejší (ani hlavní) příznaky kolapsu české (ani jiné) ekonomiky tu nemáme, protože nic takového tato pandemie způsobit nemůže. To bychom už viděli v první vlně na jaře. Kolaps ekonomiky (nějakého definovaného celku, například státu) nenastal (a ani nenastane) nikde.

Nekrmte :)

Ahmad Šáh Masúd

Příspěvekod Ahmad Šáh Masúd » ned 22. lis 2020 12:18:56

Další co nepochopil pojem kolaps ekonomiky.
احمد شاه مسعود

jaloviec

Příspěvekod jaloviec » ned 22. lis 2020 12:39:13

Slídil píše:

A z jakého místa to vidíte vy?

Teď při zavření všeho kromě supermarketů vidím propad, ale ne kolaps, v osobní dopravě. Podniky něco vyrábějící zatím velké problémy nemají.
PRNIZB

jaloviec

Příspěvekod jaloviec » ned 22. lis 2020 13:03:20

Tak kam se budete stěhovat?

uvažuje kvůli pandemii covidu-19 o stěhování
Více než čtyřicet procent z 5 000 respondentů uvedlo, že uvažuje o odchodu z těchto metropolí. Přestěhovat by se chtěli nejčastěji do menších měst, kde by byli blíže přírodě, zároveň ale měli k dispozici také potřebné služby.
Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/ ... nicni_misl
PRNIZB

Ahmad Šáh Masúd

Příspěvekod Ahmad Šáh Masúd » ned 22. lis 2020 15:41:36

Jó, jen se klidně nechte vopíchat....:
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/ocko ... .seznam.cz

Tipl jsem to správně.
احمد شاه مسعود

Grafoman
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Grafoman » ned 22. lis 2020 16:01:20

Jojo.

Je to sofistikovaný způsob tipování. Vlastně nemáme jinou možnost. Nemáme křišťálovou kouli

Já mám tu nedůvěru k super novejm, ale dostatečně otestovanejm preparátům vyfutrovanou ryze subjektivně, neb jsem coby hošík thalidomidové dítko potkával téměř denně několik let...
Doba je vážná...

zdenek.hudec
Administrátor

Příspěvekod zdenek.hudec » ned 22. lis 2020 16:16:54

Ahmad Šáh Masúd píše:Jó, jen se klidně nechte vopíchat....:
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/ocko ... .seznam.cz

Tipl jsem to správně.

Když se nenechá opíchat nikdo, tak se VŮBEC nedozvíme, jaká ta vakcína je...
Vy, blbci, nepřete se spolu, spor uzavřete s noblesou!
A pak ať zapěje vůl volu: "Ach kde ti loňští blbci jsou?" (pfc!)

Ahmad Šáh Masúd

Příspěvekod Ahmad Šáh Masúd » ned 22. lis 2020 17:31:29

Rád se to dozvím a pozici zkušebního králíka přenechám jiným. Já už si covida užil a teď požívám půlročních protilátek.
احمد شاه مسعود

Zpět na “SPOLEČNOST A POLITIKA”