vysočina

Moderátor: vostrej cenzor

Dominik
Kontaktovat uživatele:

Re: vysočina

Příspěvekod Dominik » pon 02. bře 2020 10:11:30

zdenek.hudec píše:Nemám čas na věčné přesouvání, budu prostě mazat.

Zdeňku, pokud budou tomik a Ivan rozhodovat, co mi bude smazáno a co ne, pak Tě prosím o smazání mých všech příspěvků a účtu. Ostatně už jsme se na tom domlouvali jednou a Ty jsi potvrdil, že mé přání v takovém případě budeš respektovat.

Pokud se domníváš, že mám na tomto DF své místo, pak prosím přestaň mazat a přesouvat mě příspěvky na přání tomíka a Ivana.

Takže já ho tady obnovím a Ty si prosím vyber, která možnost je pro Tebe přijatelnější.

Děkuji

Dominik

Dominik
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Dominik » pon 02. bře 2020 10:12:10

jaloviec píše:Něco k donbasu ;)
Správní reforma před 60 lety přesunula některé moravské obce do Čech, Velké Opatovice z Blanenska si však vymohly, že zůstanou na Moravě. Své místo v Jihomoravském kraji uhájily dodnes.
Zdroj: https://www.idnes.cz/brno/zpravy/velke- ... pravy_mos1

Nechápu analogii s Donbasem, zato vidím velkou analogii s dneškem, kdy současná státní správa si notuje s komunisty ve věci potlačení moravské identity například i deformovaným územním členěním státu.

Morris Zapp

Příspěvekod Morris Zapp » pon 02. bře 2020 10:16:36

Dominik píše:Zdeňku, pokud budou tomik a Ivan rozhodovat, co mi bude smazáno a co ne, pak Tě prosím o smazání mých všech příspěvků a účtu.
Dej mi pak vědět, jak se Admin rozhodl - pokud končíš, tak já balím taky.

Dominik
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Dominik » pon 02. bře 2020 10:17:21

Morris Zapp píše:
Dominik píše:Zdeňku, pokud budou tomik a Ivan rozhodovat, co mi bude smazáno a co ne, pak Tě prosím o smazání mých všech příspěvků a účtu.

OK, spojení na sebe máme. Ale já doufám, že se rozhodne správně.

tomík

Příspěvekod tomík » pon 02. bře 2020 10:21:15

Jo, Dominik už pošestnáctý odchází, už se bojíme a hlavně tomu věříme :lol: :lol: :lol:
..ale manipulovat se Zdeňkem vyvoláváním viny umíte dobře, klucí.
Jen kdyby ten tvůj plyšák tam vždycky nepřidal to "Já doufám, že se rozhodne správně", to to poněkud oslabuje :mrgreen:

A samozřejmě hnusná manipulace - já jen požádal o přesunutí do rubriky s jeho obsesemi, protože to obsese je, nic víc.

Takže jste zase Zdeňka uřvali a psychpat to tady může těmahle žvástama zaplavovat pořád dokola - proč je nemůže pouštět jen v jeho rubrice, kdy se v těch jeho autistických a psychopatických sračkách bude brodit jen ten, kdo chce ? Proto byla adminem zřízená - jako kompromis přeci.

Že to psychopat zase po kouskách posouvá na ubližování a dělá z toho ZASE tyjátr s demostrativním odchodem za přispění Morrise, za to fakt nemůžu.
Naposledy upravil(a) tomík dne pon 02. bře 2020 10:29:06, celkem upraveno 2 x.

Ivan

Příspěvekod Ivan » pon 02. bře 2020 10:24:25

Morris Zapp píše:

Bojím bojím - u obou :lol: :lol: :lol:
Realita bude ovšem taková, že to s největší pravděpodobností budete právě vy dva, kdo tady bude nakonec zhasínat. :evil:
Na primitiva s rodinnou anamnézou a zanedbanou výchovou si autoban nedávám!!

zdenek.hudec
Administrátor

Příspěvekod zdenek.hudec » pon 02. bře 2020 10:43:54

A teď zpět k problémům Vysočiny. Pokračování této debaty prosím v Diskuzi o podobě k DF.
Vy, blbci, nepřete se spolu, spor uzavřete s noblesou!
A pak ať zapěje vůl volu: "Ach kde ti loňští blbci jsou?" (pfc!)

Ondřej M.

Příspěvekod Ondřej M. » pon 02. bře 2020 10:47:10

Dominik píše:Zdeňku, pokud budou tomik a Ivan rozhodovat, co mi bude smazáno a co ne, pak Tě prosím o smazání mých všech příspěvků a účtu. Ostatně už jsme se na tom domlouvali jednou a Ty jsi potvrdil, že mé přání v takovém případě budeš respektovat.

Pokud se domníváš, že mám na tomto DF své místo, pak prosím přestaň mazat a přesouvat mě příspěvky na přání tomíka a Ivana.

Takže já ho tady obnovím a Ty si prosím vyber, která možnost je pro Tebe přijatelnější.

Děkuji

Dominik

Dominiku, nebrečte. Možná, že kdyby tentokrát tomík na váš příspěvek nereagoval (nepřišel mi až tak přes míru), vyšumělo by to do ztracena a byl by klid. Ale bohužel, na vaše příspěvky tohoto typu často reaguje Ivan, a jak vy dva se do sebe pustíte, tak se to nedá číst.
Stačí, když se budete držet ve své rubrice (jestli mě paměť neklame, tak jste to tu dokonce sliboval), a zdenek nic mazat nemusí. Rozhodnutí je jen a jen na vás. A věřte, tomík s Ivanem v tom nejsou sami.
Naposledy upravil(a) Ondřej M. dne pon 02. bře 2020 10:50:11, celkem upraveno 1 x.

Ondřej M.

Příspěvekod Ondřej M. » pon 02. bře 2020 10:49:39

zdenek.hudec píše:A teď zpět k problémům Vysočiny. Pokračování této debaty prosím v Diskuzi o podobě k DF.

Sorry, začal jsem psát dřív než se objevil váš příspěvek. Nějak se mi začínají množit překlepy, tak mi holt publikace trvá moc dlouho, no. Kdyžtak mě přesuňte do "Podoby".

Morris Zapp

Příspěvekod Morris Zapp » ned 15. bře 2020 10:42:36

Co to je za rituál, že domorodé obyvatelstvo kraje Vysočina se ve velkém odebralo do lesů a zakládá v nich mohutně dýmající ohně? To je nějaké přivolávání globálního oteploušování (cestou vypouštění uhlíkem bohatých smradů do ovzduší), spojené s doufáním, že konečně bude i na Vysočině tepleji..?

Dominik
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Dominik » ned 15. bře 2020 10:44:25

Ano.

Zpět na “ZÁPADNÍ A JIŽNÍ ČECHY A VYSOČINA”