vysočina

Moderátor: vostrej cenzor

Dominik
Kontaktovat uživatele:

Re: vysočina

Příspěvekod Dominik » úte 22. zář 2020 14:14:29

Ivan píše:
Dominik píše:Tak samotné VM už do Brna jezdí autobusy určitě

Jasně, a do šukafonu/Sharka (či co to tam teď rejdí) nastupuje výhradně sbor duchů.
Ale bývá jich docela dost.
Ono je to totiž taky tím, že pokud sis nevšiml, tak dost často (což je správné řešení) jezdí vlaky v jiný čas než autobusy, mají jiné výchozí, koncové i mezilehlé zastávky atd.).
Takže ti cestující z VM tam PROKAZATELNĚ jsou a tvoje snaha (jako někoho, kdo danou oblast evidentně moc nezná) rposadit svoji JSP je už poněkud únavná.
The End a příště už raději ve tvém domácím chlívku.

Tak já to tam mám 32 km, takže neříkej, že to tam neznám. Ve Velmezu mám kamarádku, tak já se jí zeptám, kdo tam odsud jezdí vlakem, zejména do Brna.

A teď se zkus soustředit, třeba to pochopíš - jestliže Velmez a Budišov jsou dobrým důvodem pro zastavování v tzv. Křižanově, tak Velká Bíteš je dobrým důvodem k zastavování ve Vlkově nebo Osové Bítýšce s tím, že tam pošleme mikrobus, který těch pár kilometrů pendlovat bude už celkem levně. No ne?
Seznam aktuálních autobanů: Ivan (do odvolání)

Ivan

Příspěvekod Ivan » úte 22. zář 2020 14:19:43

Dominik píše: No ne?

Ne. Klíčová slova - zavedené spojení spádovost a další, která těžko mohou něco říkat člověku, který tvrdí "já to mám 32 kilometrů daleko (že tam prakticky nejezdím, vůbec není podstatné), což je jasná kvalifikace, že to musím vědět nejlíp".
Doba hájení debilních příspěvků už skončila.

Dominik
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Dominik » úte 22. zář 2020 14:24:12

Ivan píše:
Dominik píše: No ne?

Ne. Klíčová slova - zavedené spojení spádovost a další, která těžko mohou něco říkat člověku, který tvrdí "já to mám 32 kilometrů daleko (že tam prakticky nejezdím, vůbec není podstatné), což je jasná kvalifikace, že to musím vědět nejlíp".

Správně, ne. Ani jedno z toho, ani Vlkov, ani Křižanov.

Jsem tam pečenej vařenej, ale autem. Takže pravda, to mě nijak nekvalifikuje hodnotit obsazenost na 257. Tak já se schválně podívám, zrovna teď mám dovolenou, tak to třeba klapne. Můžu se svézt a spojit to třeba s McDonaldem.

pavel.juza

Příspěvekod pavel.juza » stř 23. zář 2020 17:07:41

Dominik píše:Zastávka v polích, 3 km po silnici od městečka Křižanova (cca 2000 obyvatel), u vesnice Kozlov, kde se napojuje trať 257 vedoucí odnikud nikam přes Velmez. Jediné další aspoň trochu větší sídlo na ní je Budišov, a je zakončena ve stejném ničem u Studence na trati Brno-Třebíč.

Mám dotaz. Měly by podle tebe vlaky kategorie EC zastavovat v takových místech, jako Dorfgastein, Bad Hofgastein a Bad Gastein?
Medvědi, stromy ani stupně Celsia za vaše problémy nemohou.

Dominik
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Dominik » stř 23. zář 2020 17:09:24

Tam to vůbec neznám. Nemohu posoudit.

Zpět na “ZÁPADNÍ A JIŽNÍ ČECHY A VYSOČINA”